Shopping Cart

Zavolejte nám: +420 608 880 292

Nad 1000 Kč neplatíte poštovné, ke každé objednávce DÁREK

O LARENS

Larens představuje regeneraci, výživu i péči v jednom.

Kosmeceutika LARENS představují moderní a specializovanou značku orientovanou na boj proti stárnutí a kožním problémům.

Larens představuje regeneraci, výživu i péči v jednom.

Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím. Pleti, která zápasí s atopickou dermatitídou nebo psoriázou, jako i pleti poškozené v důsledku nepříznivého vlivu vnějšího prostředí.

Jako první na světě přinášíme v produktech LARENS Liposomal Collagen Complex.

Co je Liposomal Collagen Complex?

Inovatívní, první na světě ve spojení přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených do liposomálního nosiče, který je přenáší do hlubších vrstev pokožky, zintenzívňuje a prodlužuje jejich účinek. Přináší efekt okamžitého zploštění vrásek a citelného zahuštění struktury kůže, spouští dlouhodobé nápravné procesy.
– významná redukce, vyhlazení vrásek (viditeľná i při vyšetření pomocí USG)
– zvýšení hustoty kůže, nasycení bílkovinami – kolagenem, stimulace regeneračních procesů (viditelná i při vyšetření pomocí USG)
– efekt liftingu
– efekt ultra hydratace
– efekt ochrany, posílení pleti

Liposomální pouzdro vytvořené z lipidové dvojvrstvy je identické s lipidovou dvojvrstvou kůže, díky čemu je transdermální přenos složek uzavřených v liposomech intenzifikovaný a prodlužuje se proces uvolňování látek – přípravek s liposomálním kolagenem má silnejší a dlouhodobější účinek, co zaručuje, že se dostane do hlubších vrstev, kde probíhají procesy účinku bílkovin z kolagenu.
Liposomy s Liposomal Collagen Complex překonají kožní bariéru a přenáší aktívní látky, které jsou v nich uzavřené, hluboko do kůže.

Nature & Science

Postarali jsme se, aby přípravky s Liposomal Collagen Complex byly co nejblíže k přírodě a něžně pečovaly i o ty nejcitlivější typy pokožky.

Důležité je zmínit, že během procesu výroby Liposomal Collagen Complex se nepoužívají žádná dráždivá nebo toxická rozpouštědla, emulgátory, kondicionéry a konzervační látky.Proto je přípravek bezpečný pro alergickou, citlivou pokožku, která vyžaduje zvláštní ošetření.

Co jsou kosmeceutika?

Kosmeceutika vypĺňují mezeru na trhu mezi kosmetickými přípravkami a estetickou medicínou. Vysoká koncentrace aktivních látek má za následek vyšší účinek na pokožku, vlasy i nehty. Obsah aktivních látek, a vysoká koncentrace, může vyvolat terapeutický efekt. Kosmeceutika pomáhají k obnově kůže, zlepšují stav pokožky a v případě kožních onemocnění zmírňují přetrvávající příznaky. Používaní kosmeceutik je úplně bezpečné a velmi účinné. Složky kosmeceutických přípravků jsou výsledkem vědeckých objevů mnoholetých laboratorních zkoušek a výrobní postupy jsou chráněné mezinárodními patenty.

Přítomnost víc jak 70 aktívních látek, včetně biologicky aktívního kolagenuektoinu, kyseliny hyaluronové aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale rovněž účinnou alternativu k botoxu, výplně injekcí a zákrokem estetické chirurgie.

Kosmeceutika Larens dokáže řešit akné, pigmentové skvrny, dehydrataci pleti, stárnutí pleti, atopický ekzém, psoriázu, lupénku a mnoho dalších… .na co klasická kosmetika nestačí.

Kosmeceutika Larens jsou mezistupněm mezi kosmetikou a estetickou medicínou, má botoxový efekt, vyrovnává nerovnosti pleti, barvu pleti, jizvy a jiné nedostatky na pokožce. To vše neinvazívním, šetrným způsobem bez použití jehel a skalpelu.

LARENS „Revoluce bez skalpelu”

 • víc jak deset let výzkumu

 • bez obsahu ropných derivátů, chemických konzervantů, parabenů a dalších nebezpečných látek

 • velký výběr produktů pro každý věk

 • není třeba rozlišovat denní a noční péči

 • mladou pleť zbaví pupínků a jiných problémů

 • zralá pleť se zpevní, eliminují se vrásky

 • kvalitní péče pro ochabnutou a unavenou pleť

 • velká univerzálnost jednotlivých produktů

Hlavní složky v produktech:

Bioaktivní KOLAGÉN

Je zodpovědný za pružnost, elasticitu a pevnost pokožky, tkání a ostatních orgánů. Představuje až 30% celkového objemu lidských bílkovin a 70% hmoty kůže. Už po 25. roku života náš organismus ztrácí schopnosti tvorby přirozeného kolagenu a po 45. roku se jeho tvorba úplně zastavuje. Prohlubují se vrásky okolo očí, vznikají váčky pod očima, dvojitá brada, kožní převisy a celkově se zhoršuje stav pokožky na celém těle.

Příčina vrásek = nedostatek kolagenu

Vědci společnosti (dermatologové, lékaři) pod vedením dr. Frydrychovského, zkoumali, kde vzít opravdu kvalitní kolagen, který by byl zároveň nejvíc podobný lidskému a kde by byla plně zachovaná biologická struktura.

Zjistili, že v kůži vybraných druhů ryb se nachází kvalitní kolagen, který se podobá lidskému. Víme, že voda je prostředí plné řas a baktérií, člověk si ránu v ní určitě nevyhojí – dřív dostane nějakou infekci. Ryba ve vodě žije a je zdravá – říká se– si zdravý jako ryba.

I napříč tomu, že ryba nemá imunitní systém, jak se poraní, rána se zahojí. Je to i díky velmi kvalitnímu kolagenu, který má v kůži a kterého přirozenými složkami jsou melaniny, peptidy, propeptidy, aminokyseliny a další cenné složky, které mají výrazné hojivé účinky. Vědci našli studenou technologii, kterou dokázali vyextrahovat tento vysoko kvalitní kolagen – živý, biologicky aktivní, s plně zachovanou biologickou strukturou. Výzkum trval 14 let.

Jedná se o velmi složitou technologii, která je patentovaná a je výrobním tajemstvím společnosti.

BioPeptide Complex

Pro WellU představuje BIOPEPTIDE COMPLEX formuli budoucnosti, nejúčinnějšího spojence ve zpomalování procesu stárnutí.

Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investicí do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty.

Pro nás všechny blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX znamenají:

 • nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších,
 • zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí,
 • hloubkovou regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná ,
 • zpomalují sekreci interleukinů, enzymů, které způsobují zdlouhavé akutní zánět.

Peptidy dělíme na tři „pracovní skupiny”:

Signální peptidy – signální peptidy, které vysílají signál o poškození a úbytku kolagenu, čímž stimulují aktivitu fibroblastů k tvorbě pojivové tkáně kůže – kolagenu a elastinu. Kolagen představuje 30% z celkové hmotnosti bílkovin v lidském organismu. Znamená to, že osoba vážící 75 kg má 15 kg bílkovin, z čehož až 7,5 kg tvoří právě kolagen, látka, která je odpovědná za vzhled nedotčený časem a která se podílí na životních funkcích všech orgánů a tkání. Chrání imunitní systém, zabraňuje pronikání a šíření bakterií. Po 21. roce života postupně ztrácí schopnost obnovy, proto je třeba neustále doplňovat jeho nedostatek.

Uvolňující peptidy – uvolňují svaly zodpovědné za vznik mimických vrásek (botoxové efekty).

Transportní peptidy – přenášejí aktivní látky do hlubokých vrstev kůže, díky čemuž se jejich obnova a regenerace odehrává v samotném zdroji obtíží.

Jak fungují peptidy?

 • přenášejí aktivní látky do hlubších vrstev kůže
 • stimulují tvorbu vlastního kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové
 • vyrovnávají barevný tón pleti, pomáhají v boji s pigmentovými skvrnami a fotostarnutím pokožky
 • zpomalují aktivitu metaloproteinázy (enzymů způsobujicích stárnutí)
 • mají protizánětlivý účinek

Strukturovaná NUTRIVI VODA

 • dokonalý nosič a rozpouštěč aktívních látek

 • proniká do každé buňky

 • zabezpečuje hĺoubkovou hydrataci kůže

 • zajišťuje 100% vstřebatelnost aktivních látek

 • zlepšuje prokrvení

Máte ještě otázky?

Zavolejte nám, nebo nám napište na WhatsApp. Můžete nás kontaktovat i přes formulář, nebo jestli jste kosmetička a potřebujete další podrobnější informace, rádi Vám odpovíme.
Doprava zdarma

Nad 1000 Kč neplatíte poštovné

Nakupujte výhodně

Jsme autorizovaný distributor pro ČR

Dárek k objednávce

Překvapíme Vás dárkem

100% bezpečná platba

MasterCard / Visa