Shopping Cart

Zavolejte nám: +420 608 880 292

Nad 1000 Kč neplatíte poštovné, ke každé objednávce DÁREK

KRÁSOU
K ÚSPĚCHU

Žijete zdravím a krásou? Proměnte svou vášeň v byznys.

Nabízíme Vám ucelenou řadu produktů LARENS PROFESSIONAL LINE, LARENS a NUTRIVI, se slevami 20 až 40%

Profesionální kosmetičky, vizážistky, masérky i ti, kteří se přímo kosmetikou a zdravým životním stylem nezabývají, ale jen se o ně zajímají. Vám všem může WellU změnit život. Stejně jako mně.

Jmenuji se Lenka Fejfarová Kellnerová a po 3 letech vytrvalého úsilí jsem dosáhla pozice vice prezident. Pomáhám svému týmu v osobním a kariérním růstu. Inspiruji a motivuji své lidi k úspěchu. Nebudete na to sami. Proměňte svou vášeň v byznys. Společně najdeme tu správnou cestu.

 

  Kontaktujte nás  Larens Professional Line – jedinečná řada kosmeceutik určená pro profesionály z odboru kosmetiky, estetické medicíny.

  VÝHODY: vhodné pro všechny typy pleti bez ohledu na věk kosmeceutika jsou hypoalergénní neobsahují parabeny a další nebezpečné látky synergie a působení složek, anti-aging obsahují unikátní a účinné látky tým vědců a jedinečná patentovaná technologie Biopeptide Complex a Bio Placenta produkty získali ocenení v Evropě produkty vhodné pro kombináci s kosmetickými přístroji vlastní e-shop nakupujete podľe potřeby přímo od výrobce žádná povinnost minimálního odběru produktů nízké náklady pravidelné školení, podpora a materiály i v elektronické podobě a ještě mnoho dalších výhod.

  Jestli máte zájem s námi spolupracovat a mít pro svoji práci jedinečné produkty, neváhajte nás kontaktovat na zpřístupnení Larens Professional Line. U nás v nabídce najdete i produkty na domácí péči určené všem lidem bez ohledu na věk i pohlaví (od novorozenců až po seniory).

  Poznejte produkty Larens Professional Line

  LARENS Professional Line není jen kosmetika, jsou to kosmeceutika, což je mnohem vyšší forma kosmetiky, která dokáže pronikat do hlubších vrstev pokožky (viditelné výsledky už po prvním ošetření – což je pro dnešní dobu unikátní).

  Z produktů je možné sestavit minimálně 13 procedůr, které jsou ne jen účinné, ale i finančně velmi zajímavé. Velkou výhodou jsou nízké náklady na ošetření! Produkty můžete zakoupit jednotlivě nebo v cenově zvýhodněných sadách.

  Propagační materiály, zázemí firmy, školení kosmetiček a hodnotné dárky k objednávkám pro Vás i Vaše klientky jsou samozřejmostí.

  Klientky velmi oceňují, že Larens má kosmeceutika i na domácí použití a tak můžou pokračovat v ošetření svojí pleti s Larens i doma, co ještě umocňuje lepší výsledky.

  Zaujali Vás tyto informáce? Stačí vypsat kontaktní formulář.

   Kontaktujte nás   Doprava zdarma

   Nad 1000 Kč neplatíte poštovné

   Nakupujte výhodně

   Jsme autorizovaný distributor pro ČR

   Dárek k objednávce

   Překvapíme Vás dárkem

   100% bezpečná platba

   MasterCard / Visa